TV Shows

176
Good Omens
0

Good Omens

Nadchodzi koniec świata, co oznacza, że nawykli do życia na Ziemi grymaśny Anioł i chuligański Demon zmuszeni są do nawiązania przedziwnego sojuszu w celu powstrzymania Armagedonu. Zgubili niestety Antychrysta, 11-letniego chłopca, nieświadomego, że to na nim spoczywa zniszczenie świata. Muszą go odnaleźć i uratować świat, zanim będzie za późno.
The Society
6

The Society

Nastolatkowie z bogatego miasteczka muszą wykreować własne struktury społeczne, kiedy w West Ham znikają wszyscy dorośli. Czy uda im się zapanować nad chaosem?
Status związku
6

Status związku

Uczciwe i pełne humoru podejście do złożonej natury relacji małżeńskich autorstwa Nicka Hornby’ego.
Czarnobyl
7.1

Czarnobyl

"Czarnobyl" przedstawia fabularyzowaną historię awarii elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Była to jedna z najtragiczniejszych w skutkach katastrof spowodowanych przez człowieka, a jednocześnie zdarzenie, w którym wielu bohaterskich ratowników poświęciło własne zdrowie i życie, by ratować Europę przed skutkami niewyobrażalnego kataklizmu.
Kamienna twarz
4

Kamienna twarz

Uczestnicy tego programu muszą poradzić sobie ze strasznymi i okropnymi wyzwaniami. Jeśli nie zachowają kamiennej twarzy, czeka ich bolesna kara.
Kroniki kryminalne: Colmenares
6.5

Kroniki kryminalne: Colmenares

Po halloweenowej imprezie policja znajduje zwłoki studenta. Czy Luis Andrés Colmenares padł ofiarą wypadku, czy morderstwa? Serial inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.
Tuca & Bertie
5.8

Tuca & Bertie

Animowany serial komediowy o perypetiach mieszkających w tym samym budynku kobiet-ptaków - jednej nieznającej trosk i jednej mającej ich aż za wiele.
Już nie żyjesz
8.2

Już nie żyjesz

Szukając kierowcy, który zabił jej męża, pewna porywcza wdowa zaprzyjaźnia się z ekscentryczną optymistką skrywającą szokującą tajemnicę.
The Red Line
0

The Red Line

Historia trzech chicagowskich rodzin, które po zamordowaniu afrykańskiego lekarza przez białego policjanta zaczynają zastanawiać się nad różnicami rasowymi i ich wpływem na swoje życie.
Chambers
6.8

Chambers

Młoda pacjentka zgłębia tajemnice otaczające dawczynię serca, które uratowało jej życie. Wkrótce zaczyna przejmować niepokojące cechy zmarłej.
Bonding
7.3

Bonding

Nowojorska studentka, która dorabia wieczorami jako domina, składa przyjacielowi gejowi ze szkolnych lat nietypową propozycję.
I Think You Should Leave with Tim Robinson
7.5

I Think You Should Leave with Tim Robinson

W tym alternatywnym programie komediowym nie ma miejsca na normalne międzyludzkie interakcje. Jest za to dużo miejsca na dopiekanie zaproszonym gościom.